Mangalia Exports
English Polish
Rękodzieła Mosiężne
 

Produkty – Rękodzieła Mosiężne

Uczeni mówią nam o czasach, kiedy żelazo jeszcze nie było znane a miedź i jej stopy  były używane do wyrobu metalowych narzędzi i rzeczy dziennego użytku. Mała cząstka tych czasów jest ciągle z nami lecz głównie w postaci dzieł sztuki.Posągi, rzeźby i odlewy nadal są wytwarzane z efektownych stopów miedzi jak brąz czy mosiądz. Nadal stosowane są tradycyjne metody, niemniej dziś surowce pochodzą z nowoczesnych kopalni i pieców.

Indyjski  mosiądz jest sławny na całym świecie i są duże szanse, że mosiężna donica w hallu hotelu na Manhattanie czy biurze korporacji w Tokio pochodzi z Indii, znanych z artystycznych wyrobów mosiężnych.

Nie można zaprzeczyć, że te mosiężne rękodzieła są zarazem skromne i piękne. Mangalia Exports jest domem wyrobów mosiężnych – ekskluzywne i elegancko wykonane rękodzieła z mosiądzu są światowej klasy i w najbardziej ekonomicznych cenach.

Kunsztowne indyjskie rękodzieła mosiężne są bardzo popularne na całym świecie. Nasze produkty reprezentują prawdziwe indyjskie mistrzostwo i wielowiekową świetność, z których indyjskie wyroby mosiężne są dobrze znane. Nasza oferta produktów jest wyczerpująca a niektóre z popularnych przedmiotów to: kołatki do drzwi, zwierzęta, wieszaki na świąteczne skarpety, posążki bogów i bogiń, świeczniki, donice, podstawki na książki, figurki, dekoracyjne talerze ścienne, mydelniczki, wieszaki na płaszcze i klucze, figurki Chrystusa, krzyże, etc. Specjalizujemy się w tworzeniu każdego rodzaju artefaktów wedle projektu i specyfikacji klienta.

Dostępne są różnorodne wykończenia jak: polerowane, posrebrzane (E.P.N.S), lakierowane, czarne antyczne, patyna, grawerowane z czarnym szlifem, perłowe, etc.

 

   
Cell : + 91 - 9413389525, 9828322996
Ph : + 91- 0151 - 2527570
K - 810, Mahipalpur, Vasant Kunj Road, New Delhi, India
Ph : + 91- 011 - 65072440, 07665913000