Mangalia Exports
English Polish
Granit
 

O Mangalia Exports

Jesteśmy nowocześnie i profesjonalnie zarządzaną, zorientowaną w 100% na eksport firmą. Jesteśmy całkowicie oddani obietnicy utrzymania standardów najwyższej jakości produktów i dostawy na czas naszych wyrobów granitowych po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Pomimo, że jesteśmy młodą firmą, dzięki  jakości dóbr i usług ,uzyskaliśmy już znaczącą pozycję na wymagającym rynku światowym.  Zawdzięczamy to wiedzy i doświadczeniu pracowników. W Mangalia Exports dzięki nieustającym wysiłkom uzyskaliśmy harmonię pomiędzy surowcami, maszynami i zasobami ludzkimi.

Rezultaty są spektakularne – mamy zadowolonych klientów w USA, Kanadzie, Europie i krajach Środkowego Wschodu. Nie spoczywamy na laurach, monitorujemy wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Satysfakcja klienta ma dla nas najwyższą wartość. Do każdego z życzeń kupującego podchodzimy ze szczególną uwagą.

Jesteśmy dostawcami i eksporterami granitu, kamienia i popularnych rękodzieł z mosiądzu.

Z pośród kamienia granitowego dostarczamy i eksportujemy gatunki: Jhansi Red, Ruby Red, New Gem Red, New Imperial Red, Copper Silk, Rosy Pink, Tiger Skin, Rosy Pink &Cheema Pink, Black Galaxy, Absolute Black, Kashmir White, Raw Silk, Shivakashi Yellow, Hassan Green, Kashmir Gold, Tan Brown i wiele innych rodzajów skał granitowych.

Czego możesz od nas oczekiwać…


  • Długoterminowej współpracy.
  • Najlepszej obsługi w branży z natychmiastowymi powiadomieniami i wiadomościami zwrotnymi abyś był na informowany bieżąco.
  • Każdego rodzaju opakowań, jakich sobie zażyczysz.
  • Gwarancji dostaw na czas i regularnego zaopatrzenia.
  • I co najważniejsze – zapewnienia najlepszych cen w branży.

Chcemy zachwycać naszych klientów i nieustannie staramy się przekraczać ich oczekiwania. Klient jest królem.

   
Cell : + 91 - 9413389525, 9828322996
Ph : + 91- 0151 - 2527570
K - 810, Mahipalpur, Vasant Kunj Road, New Delhi, India
Ph : + 91- 011 - 65072440, 07665913000